Ποιοι θα βρεθούν στο συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ -Τα ονόματα όσων εκλέγονται

Πολιτική

Με ομαλή ροή και χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα διεξήχθησαν και στα Γιάννενα οι εκλογές για την ανάδειξη των αντιπροσώπων

Στο δρόμο για το 3ο συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ, που θα πραγματοποιηθεί 14- 17 Απριλίου. Δεκάδες μέλη ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα και συμμετείχαν στην ψηφοφορία της οργάνωσης στην οποία ανήκουν, κατά την ημέρα, τις ώρες και τον τόπο που είχε γνωστοποιηθεί.

Με ομαλή ροή και χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα διεξήχθησαν και στα Γιάννενα οι εκλογές για την ανάδειξη των αντιπροσώπων που θα λάβουν μέρος στις εργασίες του Συνεδρίου, που θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα 14 έως 17 Απριλίου.

Οι αντιπρόσωποι, σύμφωνα με τα αποτελέσματα που δόθηκαν από τον ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ είναι:

3ο Συνέδριο ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία- Σύνεδροι
Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟΟΝΟΜΑΟΜ
1ΑΛΕΞΙΟΥΧΡΗΣΤΟΣΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
2ΑΥΔΙΚΟΣΧΡΗΣΤΟΣΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
3ΓΑΛΑΝΑΚΗΑΝΝΑΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
4ΜΑΝΤΖΙΟΣΧΑΡΙΛΑΟΣΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
5ΜΟΣΧΙΔΟΥΜΑΡΙΑΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
6ΝΤΑΝΗΣΣΠΥΡΟΣΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
7ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛΕΙΡΗΝΗΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
8ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛΕΜΜΑΝΟΥΗΛΠΑΜΒΩΤΙΔΑΣ
9ΒΛΑΧΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
10ΛΙΛΗΣΠΑΥΛΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
11ΛΟΥΚΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
12ΜΙΤΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
13ΜΠΑΛΑΚΕΡΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
14ΝΑΤΣΗΣΛΑΖΑΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
15ΝΤΑΦΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
16ΣΕΝΤΕΛΕΣΙΩΑΝΝΗΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
17ΣΤΕΦΟΣΙΩΑΝΝΗΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
18ΤΖΙΑΛΛΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
19ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣΛΑΜΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
20ΤΣΑΚΙΡΗΣΤΑΜΑΤΙΑΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
21ΤΣΟΥΠΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
22ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣΠΑΝΤΕΛΗΣΒΟΡΕΙΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ
23ΠΑΠΑΛΕΞΗΣΧΡΗΣΤΟΣΒΟΡΕΙΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ
24ΒΑΛΑΚΟΥΧΑΡΙΤΙΝΗΔΥΤΙΚΟΣ
25ΓΟΥΣΙΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
26ΓΡΙΒΑΣΧΡΗΣΤΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
27ΖΔΡΑΒΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗΔΥΤΙΚΟΣ
28ΛΑΚΚΑΣΝΙΚΟΛΑΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
29ΜΑΥΡΑΚΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
30ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
31ΜΠΕΚΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
32ΠΑΛΑΣΧΑΣΠΕΤΡΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
33ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΔΥΤΙΚΟΣ
34ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΕΛΕΝΗΔΥΤΙΚΟΣ
35ΠΑΥΛΟΥΣΠΥΡΙΔΩΝΔΥΤΙΚΟΣ
36ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣΠΕΤΡΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
37ΡΕΚΑΤΑΣΘΩΜΑΣΔΥΤΙΚΟΣ
38ΣΙΑΡΑΜΠΗΟΛΓΑΔΥΤΙΚΟΣ
39ΣΙΑΦΑΚΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
40ΣΙΩΡΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
41ΣΟΥΛΕΛΕΛΙΛΑΔΥΤΙΚΟΣ
42ΤΖΙΟΒΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
43ΤΖΟΥΦΗΜΕΡΟΠΗΔΥΤΙΚΟΣ
44ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΧΑΡΙΚΛΕΙΑΔΥΤΙΚΟΣ
45ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΥΤΙΚΟΣ
46ΤΣΟΓΚΑΣΟΦΙΑΔΥΤΙΚΟΣ
47ΦΙΛΙΟΣΦΙΛΙΠΠΑΣΔΥΤΙΚΟΣ
48ΚΑΛΤΣΑΣΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣΖΙΤΣΑΣ
47ΛΩΛΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣΖΙΤΣΑΣ
48ΜΠΡΑΓΙΑΣΦΩΤΙΟΣΖΙΤΣΑΣ
47ΝΤΑΦΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΖΙΤΣΑΣ
48ΤΑΣΙΟΥΛΑΣΙΩΑΝΝΗΣΖΙΤΣΑΣ
49ΒΡΑΖΙΤΟΥΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣΚΕΝΤΡΟ
50ΓΙΩΤΑΚΗΣΚΩΝ/ΝΟΣΚΕΝΤΡΟ
51ΕΥΘΥΜΙΟΥΛΕΩΝΙΔΑΣΚΕΝΤΡΟ
52ΖΑΨΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΚΕΝΤΡΟ
53ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΕΛΕΝΙΤΣΑΚΕΝΤΡΟ
54ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΕΝΤΡΟ
55ΛΑΠΠΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΕΝΤΡΟ
56ΛΥΤΡΑΑΛΙΚΗΚΕΝΤΡΟ
57ΜΑΝΤΑΣΧΡΗΣΤΟΣΚΕΝΤΡΟ
58ΞΑΝΘΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΕΝΤΡΟ
59ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣΚΕΝΤΡΟ
60ΡΙΖΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΕΝΤΡΟ
61ΣΚΟΠΟΥΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣΚΕΝΤΡΟ
62ΣΠΕΓΓΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΔΗΚΕΝΤΡΟ
63ΦΑΡΜΑΚΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚΕΝΤΡΟ
64ΦΑΤΟΥΡΟΥΚΛΕΟΝΙΚΗΚΕΝΤΡΟ
65ΧΗΤΟΥΓΕΩΡΓΙΑΚΕΝΤΡΟ
66ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥΣΤΑΥΡΟΣΚΟΝΙΤΣΑΣ
67ΠΟΥΡΝΑΡΗΜΑΡΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
68ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣΣΑΒΒΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
69ΘΕΜΟΣΒΑΓΓΕΛΗΣΠΩΓΩΝΙΟΥ
70ΤΖΕΓΚΑΣΓΙΩΡΓΟΣΠΩΓΩΝΙΟΥ
71ΚΙΤΣΙΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΥΓΕΙΑΣ
72ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΑΥΓΕΙΑΣ
73ΠΑΝΑΔΡΕΟΥΛΑΜΠΡΟΣΥΓΕΙΑΣ

 

ΕΛΕΝΑ ΣΤΑΜΟΥ